O firmie

Firma "Carter Trans" swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku jako mała firma transportowo - węglowa. Z biegiem lat powodzenia działalności, zdobywania wiedzy oraz wzrostu popytu na paliwa ekologiczne firma ukierunkowała swoją działalność na produkcję węgla spełniającego normy ekologiczne czyli ekogroszku.

Stały rozwój, nowe inwestycje w park maszynowy, nowe technologie oraz dobór profesjonalnego zespołu pracowników pozwoliły firmie uzyskać wysokokaloryczny ekogroszek o nazwie "MAXIRET".

Wraz z rozwojem firmy na rynku węglowym rozwijała się także działalność transportowa, która w obecnej chwili obejmuje realizację usług transportowych w kraju jak i na terenie całej Europy. Zlecenia transportowe realizowane są 20 zestawami - 10 naczep typu wywrotka oraz 10 naczep typu plandeka o ładowności do 24 t.

W dalszym ciągu prowadzimy rozwój firmy aby przekazać naszym klientom prodkt spełniający najwyższe normy.

Gwarantujemy:

Przetwarzanie danych osobowych

 

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z funkcjonalności serwisu. Zapoznałem się i akceptuję Politykę Przetwarzania Danych Osobowych obowiązującą w serwisie.

 

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz powyższe ustalenia.

 

Przejdź do serwisu